Як отримати позику

Процес оформлення заявки для отримання фінансової допомоги максимально простий і займає всього кілька хвилин. Клієнту не потрібно збирати документи, залучати поручителів або використовувати заставу. Оформити позику можна не тільки в офісі компанії, а й дистанційно за допомогою інтернет з'єднання.

Зареєструйтеся на сайті

Перше, що необхідно зробити, це створити власний аккаунт на сайті Zanimalo. Для цього необхідно внести в анкету свої ПІБ, а також дані про номер телефону і електронній пошті.

Визначте умови позики

Друге, залишається визначити умови позики, потрібну суму, термінотримання грошових коштів. При цьому сервіс в автоматичному режимі післяактивації облікового запису клієнта формує для нього індивідуальну програмукредитування.

Отримати грошові кошти можна шляхом переведення на карту українського банку або рахунок, через систему переказів Contact, а також з використаннямелектронних гаманців Webmoney або QIWI.

Умови отримання позики

Вік 18+
Наявність банківської карти
Мобільний телефон
Громадянство України

Корисні поради

В процесі заповнення анкети варто вказувати лише правдиву інформацію.При використанні неправдивої інформації ймовірність відмови в отриманні позики багаторазово збільшується. За рахунок використання достовірних даних людинане тільки отримує доступ до позикових коштів, а й власної кредитної історії.

Не варто ігнорувати службу технічної підтримки. Фахівці сервісу завжди грамотно відповісти на всі запитання, допоможуть пройти реєстрацію, оформити позику, а також розкажуть про особливості мікрокредитування. Пам'ятайте, що повторне звернення до Zanimalo за позикою буде ще більш швидким і зручним.